info@eragranit.com.tr              0533 480 2172

Arnavut Kaldırımı Döşeme

İçindekiler

Avrupa şehirlerini ve hatta çok eski Amerikan şehirlerini düşünüyorsanız, akla gelebilecek ilk malzemelerden biri parke taşıdır. Daha önceki yıllarda ve yüzyıllarda, bu tür bir malzemeyle kaldırımlar ve yollar inşa edildi, bu da onlara harika bir görünüm kazandırmakla kalmadı aynı zamanda çok uzun bir süre sürdü.

Parke taşlarının dayanıklılığı münferit taşları yüz yıldan daha uzun süre kullanılmaya devam etti. Ortaya çıkan yaşlanma süreci onlara çok farklı bir görünüm verir ve bu da mülkünüze yeni malzemelerle çoğaltılamayacak türden bir görünüm sunar.

Evinizi güzelleştirmek için, 150 ila 200 yaş arası antika kaldırım taşı döşemelerini seçebilirsiniz. Dünyanın en tarihi şehirlerinden bazılarından geliyorsanız, kendi evinize muhteşem bir tarih parçası ekleyebileceksiniz.

Parke taşı nerede kullanılır?

Parke taşı bir diğer avantajı çok yönlülüğüdür. Aslında, parke taşı kullanmak istediğiniz çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Bu malzemeyi kullanarak araba yolu inşa edebilirsiniz, ancak aynı taşları mükemmel yürüyüş yolunu oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Alternatif olarak, güzel ve eşsiz bir dış mekan veranda alanı oluşturmak için parke taşı kullanabilirsiniz. Veya, onları gerçekten evinize entegre etmek istiyorsanız, bunu evinizin veya garaj alanınızın dış duvarlarında yapabilirsiniz. Ayrıca bir dış mutfak için mükemmel döşemeyi yaparlar – bir kez daha herhangi bir yerde açıklama yapacaklarını gösterir.

Elbette, parke taşı ile gitmeye karar verdikten sonra bile, çeşitli alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Aslında, ev projeniz için doğru parke taşları bulmanızı sağlayan 7 farklı seçenek sunuyoruz. Her parke taşı türü açıkça etiketlenmiştir, böylece tam olarak ne elde ettiğinizi bilirsiniz.

Örneğin, otantik bir Avrupa görünümü elde etmeye çalışıyorsanız, Antik Avrupa Karışımı Cobblestones mükemmeldir. Bu özel karışımlı granit parke taşı, griden benekli mora kadar renk yelpazesinde gelir ve size güzel bir alacalı desen verir.

Geleneklerden hoşlanıyorsanız ama modern bir dokunuş eklemek istiyorsanız, Antik Tuz ve Biber Parke Taşı mükemmeldir. Siyah benekli beyaz granit benzersiz, güzel ve sessiz bir görünüm yaratır. Evinize zarafet sunacak; Özellikle evinizde kalın bir renk varsa, bu harika bir seçimdir.

Otantik antik parke taşı döşeme taşları evinizi daha da özel ve eşsiz kılacak. Tüm ürünlerimiz hakkında ve tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şeyi nasıl sipariş edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Son Gönderiler