fbpx

Arnavut Kaldırımı

Arnavut kaldırımı olarak ifade eden taşların koleksiyonu çok geniş değildir. Bu taş koleksiyonu içerisinde yer alan ürünler ise oldukça çok yönlü, çekici ve şık ürünlerden oluşmaktadır. Koleksiyonun içerisinde gümüş granit setler, yıpranmış kum taşı tarzı Arnavut kaldırımı, düz biçilmiş Arnavut kaldırımı, Avrupai Arnavut kaldırımı gibi çeşitli türler bulunmaktadır.

Arnavut kaldırımı koleksiyonu içerisinde yer alan her bir türün kendine özgü boyutları, ağırlıkları, kullanım alanları ve fiyatları vardır. Erga Grup olarak biz size gümüş granit setlere uygun fiyatla erişim imkanı sunabilmekteyiz.

Arnavut kaldırımı granit seti geleneksel görünümlü bir taştır. Bu taşlar özellikle rustik bir his yaratmak için harikadır. Her tür mekana etkileyici bir görünüm eklemektedir. Çok yönlü bir kenara sahip olan granit setler özellikle çağdaş ürünlerle bir arada kullanılabilmektedir. Arnavut kaldırımı fiyatlarını merak ediyorsanız aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Arnavut Kaldırımı Faydaları

Arnavut kaldırımı kullanmanın birçok faydası vardır. Minimal düzeyde çalışma ve çok kısa sürede güzel tasarımlar elde etmek için bu taşları tercih edebilirsiniz. Kaliteli Arnavut kaldırımı kullanarak doğal ve klasik görünüm elde edebilmeniz mümkündür. Bunların onarımları ve üstelik etiketleme yapmanız durumunda taşları değiştirmeniz son derece kolaydır. Üstelik Arnavut kaldırımları ile üst düzey dayanıklılığa sahip olabilirsiniz.

Arnavut kaldırımları ticari ve endüstriyel alanda oldukça popülerdirler. Özellikle konut alanlarında sıkça kullanılmaktadırlar. Arnavut kaldırımlarını kullanarak eski dünya cazibesini yaratmak son derece kolaydır. Çok çeşitli karmaşık desen ve tasarımlarını elde etmek için Arnavut kaldırımı taşlarının kullanılması yapılacak işi kolaylaştırmaktadır.

Arnavut kaldırımları bahçelerde evlerde benzersiz bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Çünkü bunlar bir ömür boyu sürecek gibi bir görüntüye sahiptirler. Bu yüzden ekstra dayanıklılık ve süreklilik peşindeyseniz Arnavut kaldırımlarını tercih etmelisiniz.

Arnavut Kaldırımı Standart Özellikler

 • Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli boyutlarda ve özelliklerde Arnavut kaldırımı tedarik edebilmekteyiz.
 • Her taş, karakterinde ve özelliklerinde benzersizdir. Bu nedenle tüm taşların birbirine benzemesi beklenmemelidir.
 • Verilen ölçüler ve kalınlıklar sadece yaklaşık değerlerdir. Taş parçaları renk, ton, işaret ve dokuda değişiklik gösterebilecektir.

Arnavut Kaldırımı Kullanım Özellikleri

 • Arnavut kaldırımı taşları çevresel olarak sağlam, geri dönüştürülebilir, kaymak, sonsuza kadar dayanabilen ve neredeyse bakım gerektirmeyen elle oyulmuş doğal taşlardır.
 • Sayısız kullanımda değerlendirilebilen Arnavut kaldırımları genellikle ev dekorasyonu kapsamında evler ve havuz kenarları için kullanılabilmektedir.

Arnavut Kaldırımı Teknik Detaylar

 • Yükseklik: 7.5 – 20 cm.
 • Genişlik: 10 – 55 cm.
 • Kalınlık: 2.5 – 7 cm.

Arnavut Kaldırımı Fiyatları

ÖlçüTon Fiyatı
8×10x11160 tl + KDV
6x8x9210 tl + KDV
4x6x7270 tl + KDV
m² Fiyatı
8x10x1130 tl + KDV
6x8x940 tl + KDV
4x6x750 tl + KDV
Tüm Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz

Ürünlerimiz

Bazalt Küp Taş

Bazalt küp taş ürünleri ve fiyatları

Granit Küp Taş

granit kup tas modeller ve fiyatlari

Bazalt Bordür Taş

Bazalt Oluk Taşı

Tüm Detaylar

E-Katalog

erga grup madencilik katalog
Nasıl Yapıyoruz?

Uygulama Videolarımız

Bizi Tercih Edenler

Referanslarımız

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com