fbpx

Hakkımızda

erga grup hakkinda

Erga grup madencilik şirketi  ilk olarak 2008 yılında granit ve bazalt sektöründe istanbulda faaliyet vererek küp taş döşeme işlerinin taşerönlügünü yapan kuruyucu üyesi olan hayrettin karadeniz kısa zamanda çok projede ismini duyuran ve sektörün en iyi iş yapanı haline gelen firma sahibi  büyük bir azimle işe aşık olarak devam etmektedir.

2010 yılında gerek yurtdışı faaliyetini sürdüren firma Irak ( Bağdat ) Irak ( Erbil ), Azerbaycan ( Baku ) Azerbaycan ( Nebran ) Azerbaycan ( İsmailli ) Azerbaycan ( Nahçıvan ) Gürcistan ( Batum ) Gibi bir çok projeyi eksiz bir şekilde işverenlerini mutlu etmiştir.

2014 Yılında Bazalt küp taş iç piyasa ve ihracat yaparak kendini geliştiren ve üretimi yaparak müşterilerini sürekli  mutlu etme yolundan vazgeçmemiştir. Erga Grup Madencilik Firması Kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin dört yanına sayısız oteller, tatil köyleri, iş merkezleri, üniversite binaları ve birçok yapıyı uzman eleman kadrosu ve çalışkanlığı ile tamamlamıştır. Erga Grup Madencilik ürünlerinde yer alan zengin doğaltaş çeşitleri yanında müşteri talebi doğrultusunda istenilen her türlü ürün çeşidine yurt içi ve yurt dışı olmak üzere , en kısa sürede ulaştırarak işlemeye hazır duruma getirmekteyiz. Erga Grup Madencilik iç ve dış pazara sunduğumuz ürünlerde ve hizmete, müşteri memnuniyetini ilk önde  tutmaktadır. Kalitesinin dengesinde müşteri beklentisini eksiksiz yerine getirmeyi temel sorumluluğu olarak bilmektedir..

Üretim Yerlerimiz: Bazalt küp taş üretimi Diyarbakır, Şırnak İdilde üretim faaliyetini vermekteyiz. Granit küp taş üretimini Aksaray Yaylak, Giresun Doğankent’te yapmaktayız.  65 kişilik granit küp taş üreticisi ve 80 kişilik bazalt küp taş üretisici ustalar ile çalışmaktayız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com