fbpx

Bazalt Bordür Taşı

Erga  Bazalt bordür taşlarının üretimini diyarbakırda yapman yurt içi ve yurt dışına projelere uygun kesimleri yapmaktayız. Firmamız bünyesinde uygulama ekipleri olan ve Bazalt bordür taşı kullanımı iki ayrılmakta derzli ve dersiz yapılmaktadır. Bazalt bordür tedarigini yaptıgınız zaman ölçüleri milim dahi olsa kabul etmemektedir bunlara dikkat edilmedigi sürece bordürde kaymalar ola biliyor. bazalt bordür ölçüleri ise her projeye uygun farklı ölçülerde üretim yapmaktayız. Bazalt bordür kulanım alanları; bazalt bordür genelde kaldırım , park ve bahçelerde veya yaya yollarında kullanılmaktadır.

Bazalt bordür taşı ölçüleri ve fiyatları

10x15x50 bazalt bordür pahlı ( pahsız ) 15 TL

10x20x50 bazalt bordür pahlı ( pahsız ) 25 TL

15x20x50 bazalt bordür taşı pahlı ( pahsız ) 30 TL

10x25x50 bazalt bordür taşı pahlı ( pahsız ) 27 TL

15x25x50 bazalt bordür taşı pahlı ( pahsız ) 35 TL

Yukarıda belirtiğimiz fiyatlar metretül  ve ocak teslim fiyatlarıdır. fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fiyatlar değişmekte ve güncel tutmaktayız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com