fbpx

Hasankey Yeni Yerleşim Toki Projesi

Erga Grup Madencilik Firmamız Batman Hasankeyf Yeni Yerleşim Toki Projesi: Hasankeyf Toki’sinde başlamış olduğumuz bazalt küp taş ve bazalt bordür üretimi, uygulama döşeme faaliyetini 15 ay boyunca sürdüreceğimiz projede kullanılması gereken doğal bazalt küp taşlarının uygulama döşeme faaliyetlerini Erga grup madencilik firması adı altında yapılacak olan Batman – Hasankeyf  – Toki işlerini üstlenmiş durumunda 2017 de başladığımız bazalt küp taş işlerini üstlenerek Türkiye’nin en büyük dev projesine Öz hevsel Madencilik Petrol şirketinin adı Altında  Erga grup madencilik olarak 2018 aralık ayı projelerini teslim etmek üzere tüm çalışmalarımız büyük bir azimle devam etmekteyiz. Üstte belirtiğimiz gibi Türkiye’nin en büyük dev projesi tam olarak 280,000 Bin m2  alana doğal bazalt küp taş ürünü ve döşeme işlerini aralık ayında teslim etmek üzere devam etmekteyiz.

Batman Hasankeyf Yeni Yerleşim Toki Projesi: Güneş tekin inşaat ve Sert-ka inşaat firmalarının Bazalt küp taş işlerini üstlenerek büyük bir azimle ve çalışkanlığıyla projelerini bitirmek üzereyiz. Tam olarak iki firmanın 55,000 bin m2 olarak işlerini aralık ayında teslim etmeyi planlıyoruz. Hasankeyf bazalt küp taş üreticisi ve uygulamacısı olarak bilinen erga grup madencilik firmamız çalışmalarını devam etmekteyiz. Batman ve çevre ilçelerine bazal taşı tedariğ’ini yapan doğunun en büyük firması olarak bilinmekte  tüm bazalt küp taş projelerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Batman Hasankeyf Yeni Yerleşim Toki Projesi: Bu büyük projelerinin yanında birde bazalt bordür taşı uygulamalarımız devam ederek büyük bir çalışkanlıkla 73.000 bin metre tül bordür taşı uygulamalarımız devam etmektedir halen.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com